Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305124

Vanemraamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jõelähtme Vallavalitsus kuulutab välja avaliku konkursi vanemraamatupidaja ametikoha täitmiseks.
Vanemraamatpidaja:
1)tagab aktuaalse, olulise, objektiivse ja võrreldava informatsiooni saamise lähtudes heast raamatupidamise tavast.
2)teostab igapäevaselt arvete laekumise kontrolli ning edastab arved e-Arvekeskusesse;
3)teostab igapäevaselt arvete kontrolli e-Arvekeskuses, lisab arvetele vajalikud kontod, kululiigid, tegevusalad, vajadusel muud olulised tunnused ja jaotused ning suunab arved kinnitusringile;
4)jälgib arvete tähtaegse kinnitamise ja arvete tasumise maksetähtaegadest kinnipidamist;
5)impordib arved e-Arvekeskusest raamatupidamise programmi ja teeb ettevalmistused pangaülekanneteks;
6)teeb ettevalmistused sotsiaal- ja kultuurivaldkonna toetuste, õppelaenude tasumiseks;
7)peab arvestust hankijate, aruandvate isikute ja majanduskulude üle ning teeb ettevalmistused pangaülekannete teostamiseks;
8)igakuiselt kontrollib, selgitab välja vahed ja korrastab saldoandmikke;
9)osaleb inventuurides ja majandusaasta aruande koostamises.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • raamatupidamis- või majandusalast kesk-eri või kõrgharidust, selle puudumisel varasemat töökogemust kohaliku omavalitsuse raamatupidajana.
  • head analüüsi- ja algatusvõimet;
  • head suhtlemisoskust ja pingetaluvust, kohusetundlikkust ja korrektsust;
  • head meeskonnatöö oskust;
  • eesti keele oskust C1- tasemel ja vene keele oskust B1- tasemel;
  • e-Arvekeskuse kasutamise oskust;
  • arvuti kasutamise oskust (Word, Excel, Outlook, Internet).

Kasuks tuleb:
  • töökogemus riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses;
  • isikliku sõiduvahendi ja juhtimisõiguse olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume võimalust:
- teha huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas kohaliku omavalitsuse ametnikuna (ametikoha alus ATS § 7 lg 3 p 8);
- kasutada avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
- töötada meeldivas kollektiivis.

Lisainfo

CV ja sooviavaldus koos haridust tõendava dokumendi ärakirjaga ning palgasooviga saata Jõelähtme Vallavalitsusse e-posti aadressil Maire.Kivistu(ät)joelahtme.ee hiljemalt 06.05.2013 Info telefonil 605 4856 (pearaamatupidaja Carmen Meikar).

Tööpakkumise number
#305124

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
6. mai 2013
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem