Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #38857

Vanemraamatupidaja asendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ülikooli struktuuriüksuste tegevustulude/tegevuskulude raamatupidamise arvestus ja aruandlus
  • Koostöö kolleegidega osakonnast ja talitusest
  • Koostöö ülikooli teiste struktuuriüksustega oma pädevuse piires

Ootused kandidaadile

  • Majandusalane kõrgharidus
  • Erialase seadusandluse hea tundmine
  • Eelnev raamatupidamisalane töökogemus
  • Täpsus, korrektsus, ausus ja vastutusvõime
  • Soov ja oskus meeskonnatööks ning suhtlemiseks
  • Pingetaluvus
  • Arvutiprogrammide kasutamise oskus (Oppen Office, Word, Excel)

Ettevõte pakub

  • Stabiilset ametikohta avalik-õiguslikus organisatsioonis
  • Huvitatavat, vastutusrikast ja väljakutseterikast erialast tööd
  • Erialast täiendkoolitust
  • Sõbralikku meeskonda

Lisainfo

  • Pakume tööd 2,5 aastaks (ajutiselt äraoleva töötaja asendamise ajaks)
  • Palume kandideerida läbi CV-Keskuse

Tööpakkumise number
#38857