Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199441

Vanemprogrammeerija (JAVA)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

osalemine infosüsteemi arenduses, uute otstarbekate lahenduste leidmises, infosüsteemi analüüsis;
vastavalt spetsifikatsioonile infosüsteemi projekteerimine ning programmeerimine, teostatu dokumenteerimine;
teostatud rakenduste juurutamine, s.h infosüsteemi osade integreerimine, mille tulemusel rakendus täidab spetsifikatsioonis ettenähtud funktsioone ettenähtud ulatuses.

Ootused kandidaadile

IT-alane kõrgharidus või selle omandamine;
IT-alane töökogemus 3-kihiliste rakenduste loomise ja haldamise valdkonnas;
programmeerimise ja andmebaaside tehnoloogia põhjalik tundmine;
teadmised Lotus Domino, Oracle, MS SQL, Java keskkondadest ja nendes kasutatavates keeltes programmeerimisest;
andmeturbe põhialuste tundmine;
väga head matemaatilised teadmised;
hea suuline ja kirjalik eesti ja inglise keele oskus, hea vene keele oskus suhtlustasandil;
eesmärgipärasus, planeerimisoskus, analüüsivõime ja koostööoskus;
tugev konseptuaalne mõtlemine, otsustus- ja vastutusvõime;
algatusvõime ja loovus, iseseisvus ja süsteemsus.

Kasuks tuleb:
kindlustus- või pangandusalane töökogemus.

Ettevõte pakub

- töökohta Tallinnas
- silmapaistva töö eest samaväärset palka
- tervist edendavaid ja perekonda väärtustavaid soodustusi
- kaasaegseid töötingimusi ja täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#199441