Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116037

Vanempesija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jazz pesulad otsib oma sõbralikku kollektiivi rõõmsameelseid ja sõbralikke vanempesijaid.

Põhilisteks tööülesanneteks on:
-vahetusvanema assisteerimine
-sõidukite majasisene liigutamine
-klientide soovidele vastavalt töölehtede väljstamine
-kliendisuhtlus
-töötajate töö koordineerimine
-infovahetus vahetusvanema ning klientide vahel
-muu asjaajamine
-sõidukitele kvaliteetsete puhastusteenuste osutamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadil võiks olla:
-B-kategooria juhilubade olemasolu
-väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
-pingetaluvus ja stabiilsus
-kasuks tuleb lisaks eesti keelele ka vene keele oskus

Ettevõte pakub

Jazz pesulad pakub omalt poolt:
-meeldivat töökeskkonda
-oma tööpanusele vastavat palka (põhipalk+tulemustasu igal puhastatud sõidukilt+vanempesijatasu )
-sõbralikku kollektiivi
-graafiku alusel tööd
-vastutust

Lisainfo

TÖÖ VAHETUSTEGA (vahetus koosneb 6-päevastest tsüklitest):
I ja II päev 07.00-16.00
III ja IV päev 16.00-01.00
V ja VI päev Vaba

Võimalus töötada:
MERIMETSA JAZZIS (aadress: Paldiski mnt 58D, Tallinn)
ÜLEMISTE JAZZIS (aadress: Suur-Sõjamäe 4, Tallinn)
KEILA JAZZIS (aadress:Ülejõe tee 2, Keila)

Tööpakkumise number
#116037

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 7500 - 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2007

OÜ Express Pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

Vaata rohkem

Vanempesija