Värsked tööpakkumised

Vanemostumüügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182808

Tööpakkumise number

182808

Töö kirjeldus

• aktiivne suhtlemine koostööpartneritega
• pidev koostöö arendamine
• tulemuslik ja järjekindel hinnaläbirääkimiste pidamine

Nõudmised kandidaadile

• järjekindlus eesmärkide saavutamisel (olles ise veendunud selle võimalikkuses)
• kõrgharidus (soovitavalt)
• väga hea suhtlemisoskus, analüüsi- ja organiseerimisvõime, aktiivne ning hea pingetaluvusega
• praktiline analoogne töökogemus jaekaubanduses
• eesti ja vene keele oskus (kasuks tuleb inglise keele oskus)
• valmidus meeskonnatööks
• hea arvutikasutamise oskus
• hea läbirääkimisoskusega (olemas eelnev läbirääkimiskogemus)

Ettevõte pakub

• head motiveerivat töötasu
• kaasaegset töökeskkonda
• tööd pidevalt arenevas ettevõttes
• ettevõttesisest arenguvõimalust

Lisainfo

• töö on sobilik meesterahvale

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2009
Kuulutus sisestati:
26. august 2009

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.