Värsked tööpakkumised

Vanemökonomist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40430

Tööpakkumise number

40430

Töö kirjeldus

Vanemökonomisti peamisteks ülesanneteks on ameti ja haldusala eelarve projektide koostamine, eelarve tulude-, kulude-, investeeringute, finantstehingute täitmise jälgimine ning raportite esitamine. Ameti ja haldusala rahavooplaanide koostamine, täitmise kontrollimine ja raportite esitamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadil peab olema finants- või majandusalane kõrgharidus ja töökogemus vastutava isikuna finantsvaldkonnas.

Pakume huvitavat ja arendavat tööd ning valdkonnas konkurentsivõimelist sissetulekut.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2005

Tallinna Kultuuriväärtuste Amet koordineerib Tallinna kultuuri, muinsuskaitse ja miljööalade kaitse alast tegevust. Ameti haldusalas on 11 kultuuriasutust.