Värsked tööpakkumised

Vanemökonomist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60837

Tööpakkumise number

60837

Töö kirjeldus

põhiülesanneteks on hallatavate asutuste:
· ökonoomikaalase töö koordineerimine ja juhendamine
· munitsipaaleelarve projekti koostamine
· alaeelarvete põhjal koondaruannete vormistamine
· rahastamise analüüsi teostamine
· aastaaruande kontrollimine eelarve valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

· Majandusalane kõrgharidus
· Varasem ökonoomikaalane töökogemus
· Arvuti kasutamise oskus, sealhulgas vajalike andmekogude kasutamise oskus
· Algatusvõime ja loovus
· Kõrge pingetaluvus, kohusetunne, vastutus-ja kohusetundlikkus
· Eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel

Kandideerimisel tuleb kasuks
· Vajalike riigi ja Tallinna õigusakte hea tundmine ning oskus neid kasutada igapäevatöös

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume
huvitavat tööd, kaasaegset töökeskkonda, arenguvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. märts 2006
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2006
Brutopalk:
kuni 11800 EEK kuus