Vanemökonomist (ajutiselt äraoleva vanemökonomisti asendajaks)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191281

Tööpakkumise number

191281

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on hallatavate asutuste makseliikluse korraldamine ja rahavoo prognooside koostamine. Hallatavate asutuste mitteeluruumide kasutamise tunnihindade ja tasuliste ringide õppetasude esitamine kinnitamiseks.

Nõudmised kandidaadile

* Majandusalane kõrgharidus
* Varasem ökonoomikaalane töökogemus
* Eelarve koostamise ja planeerimispõhimõtete tundmine
* Arvuti kasutamise oskus, sealhulgas vajalike andmekogude kasutamise oskus
* Algatusvõime
* Hea pingetaluvus, kohusetunne, vastutus-ja kohusetundlikkus
* Eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel

Kasuks tuleb vajalike riigi ja Tallinna õigusakte hea tundmine ning oskus neid kasutada igapäevatöös.

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd, õppimis- ja arenguvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
19. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2010