Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195066

Vanemmüüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Müüjate töö organiseerimine ja koordineerimine;
- Kaupade vastuvõtmine, kontrollimine, korrektne väljapanek;
- Müüjate töögraafikute koostamine;
- Müügisaali ja kaupluse korrashoid;
- Vastutamine kaupluse igapäevase töö normaalse sujumise eest;
- Kassaaruande koostamine ja arvelduste kontrollimine;
- Klientide teenindamine, kaupade pakkumine ja soovitamine ning klientidega arveldamine läbi kassa;
- Kaupluse varade säilimise tagamine;
- Töötamine graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

- Ausus, täpsus ja kohusetundlikkus;
- Eelnev samalaadne töökogemus;
- Eelnev kogemus ja teadmised seoses riidekaupluses kaupade paigutamisega;
- Hea suhtlemisoskus;
- Hea arvutioskus;
- Väga hea eesti- ja venekeele oskus.

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
- Kaasaegseid olme- ja töötingimusi;
- Põhipalka ja tulemustest sõltuvat lisatasu.

Tööpakkumise number
#195066

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. mai 2010
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2010

Discounteri kauplused pakuvad oma klientidele kvaliteetseid rõivaid ja jalanõusid taskukohaste hindadega.

Vaata rohkem

Vanemmüüja