Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177171

Vanemmüüja (Rannamõisa tee R-kiosk)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivse müügi juhtimine kioskis
  • kaupade tellimine, vastuvõtt, kaubavarude planeerimine
  • kioski töö juhtimine vastavalt kontseptsioonile ja püstitatud eesmärkidele
  • kioski personali juhtimine ja nende töökorralduse planeerimine
  • aruandlus ja inventuuride läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • töökogemus jaekaubanduses
  • nõutav eelnev juhtimiskogemus
  • keskharidus
  • riigikeele oskus, vene- ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • teadmised kaubandust korraldavatest õigusaktidest
  • hea arvutikasutamise oskus
  • ausus

Parimat kandidaati iseloomustab:
korrektsus, meeskonnatööoskus, stressitaluvus ja positiivne ellusuhtumine. Ootame oma kioski meeskondia juhtima aktiivseid inimesi, kes on täis tahet teha tööd ja anda endast iga päev parim.

  • vaheldusrikast ja suhtlusrohket tööd rahvusvahelise kontserni ettevõttes
  • stabiilset töökohta
  • võimalust kujundada oma meeskond ja selle eest vastutada
  • väljaõpet ja motiveerivat töötasu
  • meenutamistväärivaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#177171