Värsked tööpakkumised

Vanemmotorist reisiparvlaevale "Viking XPRS"

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 378490

Tööpakkumise number

378490

Töö kirjeldus

  • laeva pea- ja abimasinate, abimehhanismide ja süsteemide ekspluatatsiooni ja hooldamine
  • laeva punkerdamisega seotud tööd
  • erinevad remonttööd vastavalt mehhaaniku korraldustele

Nõudmised kandidaadile

  • varasemat kogemust motoristina vähemalt 2 aastat (soovitavalt reisilaeval!)
  • motoristi kutsetunnistus
  • rahvusvahelisel liinil sõitval reisiparvlaeval töötamiseks vajalike meredokumentide olemasolu
  • eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Tööle asumise aeg - 15 mai

Lisainfo

- tööle asumine nii pea kui võimalik
- töö on graafiku alusel: 2 nädalat tööl ja kaks vaba.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. mai 2015
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2015

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.