Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628047

Vanemmotorist reisiparvlaevale "Viking XPRS"

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime vanemmotoristi Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale "Viking XPRS" kelle peamisteks ülesanneteks on laeva peamootorite, abimootorite, abimehhanismide ja süsteemide ekspluatatsioon, hooldamine ja remonditööd, samuti laeva punkerdamisega seotud tööd.

Nõudmised kandidaadile

  • varasemat kogemust motoristina vähemalt 2 aastat (soovitavalt reisilaeval)
  • laevamotoristi kutsetunnistus (STCW III/5) või vahimehaaniku diplom
  • rahvusvahelisel liinil sõitval reisiparvlaeval töötamiseks vajalike meredokumentide olemasolu
  • eesti ja inglise keele oskust väga heal tasemel

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Tööpakkumise number
#628047

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.

Vaata rohkem