Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60395

Vanemmeister

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanemmeistri töökohustusteks on tootmisprotsesside planeerimine ja korraldamine, tootmisplaanide täitmise kontrollimine, meistrite töö koordineerimine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on iseseisev, hea organiseerimisvõimega töökas ja kohusetundlik inimene, kellelt eeldame

erialaseid teadmisi ja oskusi;
varasemat töökogemust puidutöötlemise valdkonnas;
head eesti keele väljendusoskust;
head inglise keele väljendusoskust (vajalik ka tehnilise sõnavara tundmine).

Kasuks tuleb juhtimiskogemus.

Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid, rahvusvahelist suhtlust ja võimalusi arenguks.

Lisainfo

Ootame Sinu ametikäigukirjeldust koos palgasooviga hiljemalt 05.03.2006.a.

Tööpakkumise number
#60395