Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #151007

Vanemlukksepp

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Seadmete ja torustike jooksvate remondi- ja hooldustööde tegemine
  • Toitesüsteemide märgistuste ja jooniste ajakohasena hoidmine
  • Varuosade laonimekirjade jälgimine ja vajadusel uute varuosade tellimine
  • Villimisliini operaatorite ning teiste lukkseppade juhendamine tehtud tehniliste muudatuste alal
  • Hooldusgraafikute järgimine ja ettepanekute tegemine ennetavate hooldus- ja remonttööde läbiviimiseks

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus sarnasel ametikohal
  • Arvuti kasutamise oskus (MS Office)
  • Eesti keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

  • Koolitus- ja arenemisvõimalust
  • Seadmekohast väljaõpet kohapeal
  • Kaasaegseid töövahendeid
  • Toredaid ühisüritusi
  • Professionaalset ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#151007

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
8. mai 2008

Saku Õlletehase AS on Eesti õlleturu liider ja börsiettevõte, mis tegeleb lahjade alkohoolsete jookide, karastusjookide ja lauavee tootmise, arendamise ja müügiga. Saku Õlletehase suuromanikuks on 75% ulatuses Carlsberg Group. 25% Saku Õlletehase aktsiatest on noteeritud Tallinna Börsi lisanimekirjas. Ettevõtte puhaskasum 2007.aastal oli 101 mln krooni ja kokku müüdi 92,7 miljonit liitrit erinevaid jooke. Saku Õlletehases töötab täna üle 300 töötaja.

Vaata rohkem