Värsked tööpakkumised

Vanemlehekandja VILJANDIS

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210383

Tööpakkumise number

210383

Töö kirjeldus

Töökohustused:
a) Teise kandjate asendamine piirkonnas (Viljandi linn)
b) Uute kandjate väljaõpetamine piirkonnas

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame, et ta oleks kohusetundlik, kiire, täpne, hea orienteerumisvõimega ja heas füüsilises vormis.
Tööks on vajalikud autosõidu oskus ning isikliku sõiduauto olemasolu. Töösõitudega seoses tekkinud kulud kompenseerime.

Pakume varahommikust osalise tööajaga tööd (03.45-07.00) tööd kuuel päeval (E-L) nädalas. Tööaeg võib aeg-ajalt pikeneda seoses postitusmaterjalide hilinemise või reklaamikandega.
Töötasu 50 krooni tunnis (kuni 3500 krooni kuus).

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2010
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 50 EEK tunnis

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.