Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54953

Vanemlehekandja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • varahommikune kanne (kell 4.30-6.45) määratud linnaosa piirkondades, asendades lehekandjaid haigestumiste, puhkuste jne korral
  • uute lehekandjate juhendamine esimesel kandel
  • piirkonnajuhi abistamine

Ootused kandidaadile

  • oskust ja tahet teha varahommikust lehekandjatööd
  • head orienteerumist erinevates piirkondades
  • täpsust ja kohusetunnet
  • soovi ja oskust juhendada oma kaastöötajaid
  • töökogemust lehekandjana
  • telefoni olemasolu

Ettevõte pakub

  • kindlat kuupalka
  • vajadusel transporti piirkonda
  • töövahendeid

Lisainfo

Tööpiirkond: Tartu või Elva

Tööpakkumise number
#54953