Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606024

Vanemlehekandja Tallinnasse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on postisaadetiste kohaletoimetamine klientidele oma kandepiirkonnas. Lehekandjate õpetamine, juhendamine ja asendamine.
Töö toimub täistööajaga esmaspäevast laupäevani algusega kell 3:30.

Ootused kandidaadile

- Oled sobiv kandidaat kui armastad vara tõusta
- Oled heas füüsilises vormis, aktiivne ja liikuv
- Naudid uute töötajate õpetamist ning juhendamist
- Sul on isikliku sõiduauto kasutamise võimalus ning kehtivad juhiload

Ettevõte pakub

- Kindlat sissetulekut
- Väljaõpet kohapeal
- Toetavat ja kokkuhoidvat meeskonda
- Tagame töövahendid ja -riided
- Kompenseerime tööjalanõude ostu
- Kompenseerime auto sõidukulu
- Toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#606024