Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227729

Vanemlehekandja TALLINNAS KESKLINNA, KOPLI, KRISTIINE JA MUSTAMÄE PIIRKONNAS

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustused:
a) Lehekandjate asendamine
b) Uute lehekandjate väljaõpetamine piirkonnas

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame, et ta elaks Tallinnas Kesklinna, Kopli, Kristiine või Mustamäe piirkonnas, oleks kohusetundlik, kiire, täpne, hea orienteerumisvõimega ja heas füüsilises vormis ja oleks valmis töötama varahommikuti alates 4.00 ja kuuel päeval nädalas (E-L).
Tööks on vajalik autosõidu oskus ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus. Töösõitudega seoses tekkinud kulud kompenseerime.

Ettevõte pakub

Orienteeruvat tööaega kuni 4 tundi päevas (E-L).
Töötasu alates 220 eurost.
Autokompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#227729