Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218742

Vanemlehekandja LÄÄNE-HARJUMAAL

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökohustused:
a) Teiste kandjate asendamine Saku, Saue, Keila ja Harku piirkondades
b) Uute lehekandjate väljaõpetamine piirkonnas

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame, et ta elaks Saku, Saue, Keila või Harku piirkonnas, oleks kohusetundlik, kiire, täpne, hea orienteerumisvõimega ja heas füüsilises vormis.
Tööks on vajalik autosõidu oskus ning isikliku sõiduauto olemasolu. Töösõitudega seoses tekkinud kulud kompenseerime.
Valmisoleku töötada varahommikuti alates 04.00 ja kuuel päeval nädalas

Ettevõte pakub

Orienteeruvat tööaega kuni 6 tundi päevas (E-L).
Töötasu alates 220 eurost.
Autokompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#218742

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. märts 2011
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2011

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.

Vaata rohkem