Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40600

Vanemlaohoidja- logistik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade ladustamine ja laoarvestuse pidamine.
Kaupade tellimine ja lähetamine.
Saate- ja vastuvõtudokumentide vormistamine.
Kogu logistikaahela eest vastutamine.
Tarnijate ja klientidega suhtlemine.
Inventuuride teostamine.
FIFO nõuete jälgimine.
Lao aruandluse ja raportite koostamine.
Tootegrupi juhtide assisteerimine.

Ootused kandidaadile

  • Majandus- või logistikaalane eriharidus.
  • Eelnev töökogemus samalaadsel erialal.
  • Inglise, vene ning eesti keele oskus.
  • Heal tasemel arvuti kasutamise oskus.
  • Ausus ja korrektsus.
  • Võime iseseisvalt tööd teha ja otsuseid vastu võtta.

Kasuks tuleb :

  • Eelnev töökogemus samalaadse tegevusalaga ettevõttes.
  • Elektroonika ja automaatikaalased teadmised.
  • Tehniline taiplikkus.
  • Nooruslikkus ning hea suhlemisoskus.

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskkonda
  • tööd rahvusvahelises kollektiivis
  • tööle väärilist töötasu

Tööpakkumise number
#40600