Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804406

Vanemkriminaalhooldusametnik (Ida-Harju osakond)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamine ülesanne on kohtlemismudeli alusel kõrge ja väga kõrge kohtlemisvajadusega kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise kontrollimine ning sotsiaalse kohanemise soodustamine eesmärgiga mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest.

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu taust

  • Missioonitunne

  • Kõrgharidus (korrektsioon, sotsiaaltöö, kasvatusteadus, psühholoogia, õigus)

  • Töökogemus 8 kuud kriminaalhooldusametnikuna viimase 3 aasta jooksul

  • Eesti keele oskus tasemel C1

  • Kahe võõrkeele oskus B2 ja B1 tasemel

Ettevõte pakub

  • Töötasu 1630 eurot (bruto)

  • Huvitav ja arendav töö

  • Väärt väljaõpe

  • Toetav meeskond

  • Head sportimisvõimalused

  • Põhipuhkus 35 päeva

Tööpakkumise number
#804406

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1630 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. august 2022
Kuulutus sisestati:
9. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem