Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305655

Vanemkontroller

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vahetuse töö juhtimine
Taara ja grupisisesed toodete vastuvõtmise ja väljastamise korraldamine

Ootused kandidaadile

Täpsus ja kohusetundlikkus
Väga hea arvutamise ja loogilise mõtlemise oskus
Suutlikkus end kehtestada ning tööd estakaadil organiseerida

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd rahvusvahelises toiduainetööstuse ettevõttes
Kaasaegset ja ohutut töökeskkonda
Võimalust oma oskusi arendada ja teadmisi laiendada

Lisainfo

Töö on vahetustega: E-R 7.00 – 15.00 ja 15.00 – 23.00
Tasuta buss töötajatele Tallinnast, Raplast ja Kohilast

Tööpakkumise number
#305655

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. mai 2013
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2013

Saku Õlletehases ootab Sind ees kaasaegne, kiiresti arenev ja innovaatiline ärikeskkond. Me kuulume Carlsberg Groupi liikmena õlletootjate kõrgliigasse, töötame maailmaklassi brändidega, müüme värskendavaid kogemusi, suurepäraseid maitsehetki ning head seltskonda. Me arvame, et õigete inimeste leidmine ja hoidmine on üks meie konkurentsieeliseid. Me tahame olla parimad ning meie juures töötavad eesmärkidele pühendunud inimesed, kelle jaoks ükski väljakutse pole võimatu, kes naudivad võitmist ja meeskonnatööd. Sulle pakume võimaluse õppida, areneda ja saada oma ala parimaks. Sinu ees on uks valla Carlsberg Groupi kontserni ning Sa saad lasta oma annetel särada.

Vaata rohkem