Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321940

Vanemkonstruktor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Konstruktori töö ülesanneteks on ehitus- ja rekonstrueerimisprojektide konstruktiivse osa projekteerimine, töö- ja tootejooniste koostamine,
konstruktsioonsõlmede lahenduste väljatöötamine ning konstruktsioonide tugevusarvutuste teostamine. Lisaks eelnevale on tööülesannete hulgas ka tehnik-
konstruktorite töökorraldamine.

Ootused kandidaadile

Erialane kõrgharidus
Töökogemus vähemalt 3 aastat.
Projekteerimisprogrammi TEKLA STRUCTURES kasutamise oskus heal tasemel
Iseseisvus ja algatusvõime tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

Võimalust töötada huvitavate projektidega lähiriikides
kaasaegset töökeskkonda
erialast täiendkoolitust
konkurentsivõimelist töötasu(põhipalk+lisatasud)

Lisainfo

Vanemkonstruktor allub peakonstruktorile ja talle alluvad konstruktor-tehnikud.

Tööpakkumise number
#321940

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2013

Erknord OÜ ülesanne on valada kliendi soovid, ideed ja vajadused esinduslikku, silmapaist¬vasse ja funktsionaalsesse vormi. Ettevõte tegevusvaldkonnad on projekteerimistööde juhtimine, arhitektuurne projekteerimine, sisearhitektuurne projekteerimine, detailplaneeringute koostamine, maastikuarhitektuur, ehituskonstruktsioonide projekteerimine ja projekteerimiskonsultatsioonid.

Vaata rohkem