Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179817

Vanemkondiiter

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanemkondiitri ülesanneteks on kondiitri- ja pagaritoodete valmistamine vastavalt laekunud tellimustele; toodangu kvaliteedi eest vastutamine; tellimuste teostamine; osakonna töögraafikute koostamine ja erinevate töökorralduslike küsimuste lahendamine.

Ootused kandidaadile

  • erialased oskused ja teadmised
  • varasem töökogemus kondiitrina/pagarina
  • meesonnatöö valmidus
  • kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • nooruslikku töökollektiivi
  • meeldivat töökeskkonda
  • eneseteostusvõimalust
  • omatöötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata koos palgasooviga märgusõnaga "vanemkondiiter".

Tööpakkumise number
#179817