Vanemkokk
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #537554

Vanemkokk

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

GMP Pühajärve restoran

Otepääl, Pühajärvel, asuv GMP Pühajärve restoran otsib oma kollektiivi töökat, ambitsioonikat ja positiivset vanemkokka.

GMP Pühajärve restoran on kuuel järjestikusel aastal valitud Eesti parimate restoranide hulka (2013-2018).

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus kokana;
  • Võime töötada nii individuaalselt kui ka meeskonnana;
  • Hea pingetaluvus, kiirus, kohusetundlikkus, ausus, täpsus, positiivsus.

Ettevõte pakub

  • Väljakutsuvat tööd Lõuna-Eesti ühes parimas restoranis;
  • Nooruslikku ja ühtehoidvat kollektiivi;
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Majutusvõimalust;
  • Motiveeritavat töötasu.

Tööpakkumise number
#537554

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
28. mai 2018

Otepääl, Pühajärvel, asuv GMP Pühajärve restoran otsib oma kollektiivi töökat, ambitsioonikat ja positiivset VANEMKOKKA.

Vaata rohkem

Vanemkokk