Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #586212

Vanemkokk / Vahetusevanem (Hestia Hotel Europa)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 19. märts 2019
Kuulutus aegub:17. aprill 2019

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kõrge kvaliteediga toidu valmistamine, kaupade tellimine, köögimeeskonna töö organiseerimine ja köögi korrashoiu tagamine.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kirg ja siiras huvi kokanduse vastu ning omad varasemat töökogemust kokana. Sind iseloomustab täpsus, ausus, paindlikkus, oled valmis töötama meeskonnas, kuid samas oled oma töös ka iseseisev. Oled valmis töötama graafiku alusel ning alustama tööpäeva ka varajastel hommikutundidel.

Omalt poolt pakume väärilist, kindlat ja motiveerivat töötasu, tööd toetavas kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, regulaarseid koolitusi ning oma töötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#586212

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
19. märts 2019

Hestia Hotel Europa on neljatärnihotell Tallinna kesklinnas. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja ühte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaata rohkem