Värsked tööpakkumised

Vanemkokk / Vahetusevanem (Hestia Hotel Europa)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586212

Tööpakkumise number

586212

Firma nimi peidetud Vanemkokk / Vahetusevanem (Hestia Hotel Europa)

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kõrge kvaliteediga toidu valmistamine, kaupade tellimine, köögimeeskonna töö organiseerimine ja köögi korrashoiu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on kirg ja siiras huvi kokanduse vastu ning omad varasemat töökogemust kokana. Sind iseloomustab täpsus, ausus, paindlikkus, oled valmis töötama meeskonnas, kuid samas oled oma töös ka iseseisev. Oled valmis töötama graafiku alusel ning alustama tööpäeva ka varajastel hommikutundidel.

Omalt poolt pakume väärilist, kindlat ja motiveerivat töötasu, tööd toetavas kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, regulaarseid koolitusi ning oma töötaja soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
19. märts 2019

Hestia Hotel Europa on neljatärnihotell Tallinna kesklinnas. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja ühte Lätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.