Värsked tööpakkumised

Vanemkokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163967

Tööpakkumise number

163967

Töö kirjeldus

Vanemkoka tööülesanded:
1. menüü koostamine ja hindade arvestamine
2. kassasüsteemi Ectaco haldamine (sisestamine, kontrollimine, uute toodete loomine)
3. lepingute sõlmimine tarnijatega
4. menüü täiendamine ja arendamine.
5. pakkumiste tegemine gruppidele
6. peolaudade eest vastutamine
7. kokkade juhtimine ja köögi töö koordineerimine,
8. Ise aktiivselt köögitöös osalemine

Nõudmised kandidaadile

1. Erialane haridus
2. Kogemust vahetusevanemana, peokokana või vanemkokana
3. Hea pingetaluvus
4. Ausust, täpsust, loomingulisust ja korrektsust
5. Positiivne ellusuhtumine ja koostöövalmidus
6. eeldus olla juht
7. Kindlasti kassasüsteemi Compucachi valdamine

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekülgset tööd
palka vastavalt tööle
väljaspool Tallinnat tulevale töötajale kohta hotellis (ehk elamist)

Lisainfo

CV koos palgasoovi ja fotoga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
8. september 2008
Brutopalk:
Alates 15000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Restoran Savoy asub Viimsi Peokeskuses Viimsi mõisa 500. aasta
vanuses hoones. Samas pakume ka peosaali gateringiteenust.
Vaata www. peokeskus.ee .

Keskuses on avatud köögiga ja suure ahjuga 60 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a
la carte restoran"Savoy" , 1 suur peosaal (mahtuvus kuni 150 in), saunakompleks ja 12
numbritoaga hotell "Birgitta".
Pakume pulmade, juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.