Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605632

Vanemkokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanemkokk tagab igapäevase töö efektiivsuse köögis; osaleb menüüde koostamisel ja uuendamisel; osaleb kaubainventuuridel; koostöös peakokaga valib, komplekteerib, hindab ja koolitab personali. Töö on vahetustega, graafiku alusel.

Ootused kandidaadile

Koka haridus, head erialased teadmised ja töökogemus oma valdkonnas
Hea pingetaluvus, loomingulisus ja probleemide lahendamise oskus
Hea eesti ja inglise või vene keele oskus suhtlustasemel
Aktiivne ja analüüsivõimeline
Nõudlik, korrektne ja vastutustundlik
Organiseerimistahe ja meeskonnatöö valmidus

Ettevõte pakub

Vahvat ja kokkuhoidvat kollektiivi
Töötamist graafiku alusel
Väljakutseid ning arenguvõimalusi pakkuvat stabiilset töökohta
Rahvusvahelise hotelliketi koolitusi ja soodustusi

Tööpakkumise number
#605632

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Vanemkokk