Värsked tööpakkumised

Vanemkokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34315

Tööpakkumise number

34315

Töö kirjeldus

Vanemkoka tööülesanded on menüüde, retseptide, kalkulatsioonide koostamine koostöös peakokaga, toitude valmistamine ja serveerimine ning köögipersonali töö igapäevane juhtimine.Vanemkokk vastutab vahetuse häireteta töö eest ning kvaliteetse külma-, sooja- buffet ning a`la carte toidu eest.

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt erialane haridus
• eelnev töökogemus vanemkokana
• eesti keele oskus, soovitav inglise keele oskus
• hea suhtlemisoskus
• pingetaluvus ja valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

• huvitavat tööd
• väga laialdast arenemisvõimalust
• meeldivat töökollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. september 2004
Kuulutus sisestati:
2. september 2004

Meriton Hotels hotelliketti kuuluvad hetkel Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary külalistemaja. Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust.
Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Hotellis on 132-kohaline restoran Le Paris, kohvik Mademoiselle, Lobby baar ja Eiffel Club.