Värsked tööpakkumised

Vanemkokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185760

Tööpakkumise number

185760

Töö kirjeldus

Hotel Barons on äriklassi kuuluv hotell vanalinna südames Raekoja platsi vahetus läheduses. Hotelli teisel korrusel asub 60 kohaga restoran Margarita, kuhu otsime VANEMKOKKA, kelle põhiliseks tööülesandeks on hotellide restoranide peakoka assisteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat:
- naudib koka tööd ja tunneb huvi oma alal toimuva vastu
- omab erialast haridust ja on eelneva töökogemusega (vähemalt 5 a)
- on meeskonnatööle orienteeritud ning juhtinud sarnasel ametikohal (vähemalt 2 a) väikest meeskonda (min 5 inimest)
- kohusetundlik ja aus
- iseseisva töö oskusega, organiseerimisvõimeline ja omaalgatuslik
- tunneb tööks vajalikul tasemel arvutit (MS, Hotellinx)
- tunneb tööhügieeni, tööohutuse ja töötervishoiu nõudeid

Ettevõte pakub

Omanäolist töökeskkonda
Sõbralikku professionaalset meeskonda
Konkurentsivõimelist töötasu
Eneseteostusvõimalusi arenevas ettevõttes
Püsivat töösuhet
Omapere soodustusi

Lisainfo

Töö on vahetustega graafiku alusel. Vanemkoka alluvuses töötab 4-5 meeskonnaliiget ning vanemkokk allub hotellide peakokale. Tööle asumise eelduseks on kehtiv tervisetõend ning hügieenikoolituse tunnistus. Täname kõiki, kes meie tööpakkumise vastu huvi tunnevad - konkursi esimeses voorus me äraütlevaid vastuseid ei saada. Sobivate kandidaatidega võtame ühendust hiljemalt konkursi lõppkuupäevaks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2009

Barons Hotels ketti kuulub aastast 2003 tegutsev hotell Barons**** Tallinna vanalinnas ja 2007. aasta kevadel Tallinna sadamas, Admiraliteedi basseini-äärsel promenaadil avatud hotell Clarion Hotel Euroopa****.