Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623467

KLIENDITEENINDAJA Nõmme Comarketisse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 17. oktoober 2019
Kuulutus aegub:15. november 2019

Töö kirjeldus

Töö müügisaalis:
*klientide professionaalne abistamine kauba valikul ja ostu sooritamisel
*kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek, hinnasiltide olemasolu tagamine

Töö kassas:
*klientide professionaalne teenindamine, nõustamine ja abistamine

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasemel, soovi töötada inimestega ja pakkuda head klienditeenindust, arvuti kasutamise oskust, sõbralikku suhtumist

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • kindlat sissetulekut ja lisatasusid
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi
  • graafi kujärgset tööaega
  • ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#623467

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. november 2019
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2019

Abc Supermarkets AS on Eesti ettevõte, kellele kuuluvad Comarketi kauplused ja Solaris Toidupood. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning ajaga kaasaskäimist.

Vaata rohkem