VANEMKLIENDITEENINDAJA või KLIENDITEENINDAJA Nõmme Comarketisse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 613584

Tööpakkumise number

613584

Firma nimi peidetud VANEMKLIENDITEENINDAJA või KLIENDITEENINDAJA Nõmme Comarketisse

Töö kirjeldus

Töö müügisaalis:
*klientide professionaalne abistamine kauba valikul ja ostu sooritamisel
*kaupade müügiks ettevalmistamine ja väljapanek, hinnasiltide olemasolu tagamine

Töö kassas:
*klientide professionaalne teenindamine, nõustamine ja abistamine

Vanemklienditeenindaja:
*Kaupade tellimine ja tagastamine
*Kaupade vastuvõtt, markeerimine ja väljapanek, saabunud kauba ja saatedokumentide kontrollimine
*Kaupade säilitamise ja ohutu ladustamise tagamine
*Töö kassas ja müügisaalis
*Töö teenindusletis
*Inkassatsioon
*Kassadokumentatsioooni nõuetekohane täitmine

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasemel, soovi töötada inimestega ja pakkuda head klienditeenindust, arvuti kasutamise oskust, sõbralikku suhtumist

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • kindlat sissetulekut ja lisatasusid
  • tööalast väljaõpet ja koolitusi
  • graafi kujärgset tööaega
  • ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019

Abc Supermarkets AS on Eesti ettevõte, kellele kuuluvad Comarketi kauplused ja Solaris Toidupood. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning ajaga kaasaskäimist.