Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #645416

ANDMESISESTAJA Laagri Comarketisse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 25. märts 2020
Kuulutus aegub:24. aprill 2020

Töö kirjeldus

*Kaupade saatedokumentide kontrollimine ja sisestamine *Saatedokumendil oleva hinna vastavuse kontrollimine andmebaasis oleva hinnaga *Hinnasiltide olemasolu tagamine, väljatrükk ja paigutamine müügisaali *Kaupade koguse ja kvaliteedikontroll *Tekkinud probleemide kohene lahendamine *Dokumentatsiooni haldamine, koostamine, aruandlus

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus ei ole nõutud. Oluline on, et kandidaat sooviks tööd teha ja armastab toidukaupluses töötada. *Vajalik on eesti keele oskus. *Soov töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
* Tööd graafiku alusel
* Kindlat töötasu + lisatasu õhtu- ja nädalavahetuse tundide eest
* Kokkuhoidvat kollektiiv kodupoes
* Ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#645416

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
24. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
25. märts 2020

Abc Supermarkets AS on Eesti ettevõte, kellele kuuluvad Comarketi kauplused ja Solaris Toidupood. Peame tähtsaks oma klientide soove, sõbralikku ja kiiret teenindust, kaubavaliku värskust ning ajaga kaasaskäimist.

Vaata rohkem