Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665802

Vanemklienditeenindaja Laagri Comarketisse

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Laagri, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 1. september 2020
Kuulutus aegub:30. september 2020

Töö kirjeldus

*Kaupade tellimine ja tagastamine

*Kaupade vastuvõtt, markeerimine ja väljapanek, saabunud kauba ja saatedokumentide kontrollimine

*Kaupade säilitamise ja ohutu ladustamise tagamine

*Töö kassas ja müügisaalis

*Töö teenindusletis

*Inkassatsioon

*Kassadokumentatsioooni nõuetekohane täitmine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind meiega liituma, kui:

* Sul on huvi toidumaailma vastu

* Sul on soov pakkuda head klienditeenindust

* Eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

* Tööd graafikuga

* Kokkuhoidvat kollektiiv kodupoes

* Ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#665802

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
1. september 2020

Abc Supermarkets on eestimaine ettevõte ja me pakume tööd pea 450. inimesele. Meie põhiväärtused on ausus, hoolivus ja uuendusmeelsus. Ja need on märksõnadeks ka töösuhetes. Iga töötaja on meie jaoks oluline koostööpartner. Me väärtustame üksteise tööd ja liigume kõik koos ühise eesmärgi nimel. Me soovime panustada iga töötaja arengusse, paneme olulist rõhku uue töötaja sisselamis programmile ja mentorlusele, panustame iga töötaja arengusse, tunnustame lojaalseid töötajaid ning premeerime igakuiselt heade töötulemuste eest.

Vaata rohkem