Värsked tööpakkumised

Vanemklienditeenindaja-kaubakäsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209581

Tööpakkumise number

209581

Töö kirjeldus

Ootame Laekeskuse meeskonnaga liituma
VANEMKLIENDITEENINDAJA-KAUBAKÄSITLEJAT, kelle ülesanneteks on laekeskuse ärisuuna klientide nõustamine, tellimuste vastuvõtmine, komplekteerimine, saadetiste laadimine kergtranspordivahenditega, klientidega arvlemine, kauba käitlemisprotsessi juhtimine ning klienditeeninduse 3-liikmelise meeskonna juhtimine. Samuti on ülesandeks kauba müügiks ettevalmistamine ja müügisaali paigutamine, majandustarkavara Axapta kasutamine ja sinna uue info sisestamine ning vajadusel kaubikujuhi asendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerijalt ootame:
vähemalt keskharidust,
organiseerimis- ja suhtlemisoskust,
töökogemust müüjana-klienditeenindajana ja laotöötajana,
soovi teha ka füüsilist tööd.
Vajalik suuline ja kirjalik eesti keele väga hea oskus, suhtlemistasemel vene keele oskus ning arusaamine inglisekeelsetest tellimustest.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet
B-kategooria autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Tööaega esmaspäevast reedeni kella 8.00-17.00
Võimalust hoida end heas sportlikus vormis, sest töö sisaldab ka füüsilisi tegevusi (raskuste tõstmist).
Vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee
Töökoht asub Maardus Vana-Narva mnt 30/1.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2010
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2010
Lisainfo palga kohta:
10000-12000 kr bruto

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 150 inimese. Täna on Favor suurim õhukese lehtmetalli töötlemisele spetsialiseerunud metallitööstus Eestis aga mitte ainult metallitööstus!
Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootevalikus on kõik ripplaetüübid erinevailt maailma tootjatelt. Lisaks laematerjalidele pakume ka lagede paigaldust ja tehnilist tuge.