Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22792

Vanemjurist

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • asutuse haldusaktidele esitatud kaebuste lahendamine kohtueelses menetluses;
  • asutuse esindamine vaidluste lahendamisel kohtus ning pankrotitoimkonnas;
  • uurimisorganitele materjalide ettevalmistamine ning esitamine;
  • maksukohustuslaste avalduste läbivaatamine.

Ootused kandidaadile

  • juriidiline kõrgharidus;
  • väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus;
  • hea teksti ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus (MS Word, MS Excel);
  • analüüsivõime;
  • loov suhtumine probleemide lahendamisel;
  • orienteeritus meeskonnatööle ja tulemustele.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus esindamisel kohtus ja/või õigusloome valdkonnas.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi;
  • täienduskoolitust;
  • töötulemustest sõltuvat palka.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada sooviavaldus koos elulookirjeldusega.
Avalduses palume kindlasti märkida palgasoov.

Tööpakkumise number
#22792
Vanemjurist