Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296649

Vaneminspektor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügiloata ravimite sisseveotaotluste menetlemine ja sisseveolubade väljastamine
  • Schengeni tunnistuse taotluste menetlemine (narkootilisi ja psühhotroopseid aineid sisaldavate ravimitega reisimiseks) ja Schengeni tunnistuste väljastamine
  • vastavate andmestike pidamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus proviisori, farmatseudi või õeteaduse erialal
  • eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel
  • vene keele oskus kesktasemel
  • arvutikasutamise oskus
  • valmidus rahvusvaheliseks suhtluseks
  • täpsus, usaldusväärsus ja hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • väljaõpet ametikohal vajaminevate erioskuste osas
  • enesetäiendamise võimalusi
  • head töökeskkonda, sõbralikke ja asjatundlikke kolleege

Tööpakkumise number
#296649

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem