https://www.cvkeskus.ee/42220

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42220

VANEMELEKTRIK Valka

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • operatiivlülitamiste ja hooldustööde teostamine
  • rikete kõrvaldamine või lokaliseerimine


Ootused kandidaadile

  • elektriku kutse
  • B ja C1 - kategooria juhiload
  • elementaarne arvuti kasutamise oskus


Ettevõte pakub

  • tööks vajalikku koolitust ning panusele vastavat töötasu


Lisainfo

Töökoha asukoht Valga.


Tööpakkumise number
#42220
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
VANEMELEKTRIK Valka
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!