Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178936

Vanemelektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamisteks ülesanneteks on:

  • väliselektripaigaldiste ehitustööde juhtimine ja neis töödes osalemine,
  • ohutusnõuete täitmise tagamine objektil,
  • oma meeskonna tulemusliku ja kvaliteetse töö tagamine,
  • elektritööde töörühmade juhtimine,
  • tööde esmane dokumenteerimine,
  • infoedastuse korraldamine objektil,
  • osalemine ehitusprojektide tööplaanide koostamisel.

Ootused kandidaadile

Töö sobib just Sulle, kui:

  • omad elektrialast kesk-eri või kõrgemat haridust,
  • Sul on kogemusi väliselektripaigaldiste ehitustöödel,
  • Sul on õigus teha lülitamisi EE Jaotusvõrk OÜ elektriseadmetes,
  • oled varem juhtinud töörühmi,
  • omad teadmisi ja kogemusi elektrimõõtmiste teostamisest,
  • suudad elektriseadmete ehituse tehnilisi dokumente lugeda ja neid vajadusel ise koostada,
  • valdad eesti ja vene keelt.

  • põnevat ja vastutusrikast töö Eesti Energia kontserni uues ettevõttes,
  • professionaalset ja toetavat meeskonda,
  • töötulemusest ja -panusest sõltuvat tasu,
  • võimalust isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis,
  • Eesti Energia spordiklubi tegevusi ja Eesti Energia töötajate hüvepaketti.

Tööpakkumise number
#178936