Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176660

Vanemelektrik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- väliselektripaigaldiste ehitustööde juhtimine ja neis töödes osalemine
- meeskonna kvaliteetse ja tulemusliku töö tagamine
- elektritööde töörühmade juhtimine
- osalemine ehitusprojektide tööplaanide koostamisel
- tööde dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

- elektrialane kesk-eri või kõrgem haridus
- kogemus väliselektripaigaldiste ehitustöödel
- töörühma juhtimise kogemus
- teadmised ja kogemused elektrimõõtmiste teostamisel
- on õigus lülituste teostamiseks OÜ Jaotusvõrgu elektriseadmetes või on läbitud vastav koolitus

Ettevõte pakub

- töötulemusest ja tööpanusest sõltuv tasu

Lisainfo

NB! TÖÖKOHT ASUB PÄRNUS

Tööpakkumise number
#176660