Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26889

Vanemelektrik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ida-Virumaa teeninduspiirkonnas asuvate alajaamade ja elektrivõrkude operatiivteenindamine
  • operatiivlülitamised; töökohtade ettevalmistamine, brigaadide töölelubamine ja tööde lõpetamine 0,4...35 kV elektripaigaldistes
  • elektriseadmete plaanilised ja erakorralised ülevaatused; arvestinäitude võtmine, pingete ja koormuste mõõtmine; avariide ja rikete tekkepõhjuste väljaselgitamine ning lokaliseerimine 0,4...35 kV elektrivõrgus

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • elektriku kutse ning varasem elektriku töökogemus
  • kesktasemel eesti keele oskus ning algtasemel vene keele oskus
  • B kategooria juhiluba

  • vastutusrikast tööd, kaasaegset töökeskkonda ja ametialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#26889