Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639299

Vanemarendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Brutopalk: 3000 - 3300 €/kuus
Kuulutus sisestati: 10. veebruar 2020
Kuulutus aegub:10. märts 2020

Töö kirjeldus

- osalemine projekti raames meeskonnatöös kuni 31.dets 2021;
- IKT lahendustele välja töötatud arhitektuuri juurutamine, implementeerimine, dokumenteerimine ja testimine;
- IKT alaste lahenduste ja lähteülesannete väljatöötamise toetamine;
- tehnilisele meeskonnale väljaõppe läbi viimine;
- riiklikus ja organisatsioonisiseses koostöös (sh erialased konverentsid, töörühmad ja koolitused) osalemine.

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus info- ja telekommunikatsiooni valdkonnas;
- erialane töökogemus 3-5 aastat;
- tarkvara arendus- ja haldusprotsesside tundmine;
- tarkvara arenduse raamistike ja standardite tundmine;
- ITIL ja ISKE metoodikate tundmine ja nende oskuslik rakendamine vastavalt põhimõtetele;
- erialaseks tööks, sh programmeerimiseks vajalike programmide kasutamisoskus;
- ausus, kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime;
- eesti keele oskus kõrgtasemel (C1);
- inglise keele oskus kesktasemel (B2);
- valmisolek taustakontrolliks Kaitseväe korralduse seaduse § 41³– 41¹º alusel.
- vähemalt ühe programmeerimiskeele suurepärane valdamine:
* C/C++/C#
* Java
* Python
* PhP
* JavaScript

Ettevõte pakub

- väga hea koostöövõime ning pinge- ja rutiinitaluvus;
- arusaamine Kaitseväe eesmärkidest ja toimimisest;
- võime osaleda uute lahenduste väljatöötamisel, neid rakendada ja töötada iseseisvalt ning efektiivselt kasutada aega;
- töökogemus või pädevus riigikaitse valdkonnas.

Lisainfo

Tegemist on käsunduslepinguga, mis kehtib kuni 31.märts 2020.

Tööpakkumise number
#639299

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. märts 2020
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2020

Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.

Vaata rohkem