Tööpakkumise number

597430

Compensa Life Vienna Insurance Group SE Vanem tarkvaraarendaja

Töö kirjeldus

Compensa Elukindlustus otsib endale uut professionaalset tiimikaaslast, kes panustab ettevõttesse oma teadmistega tehnoloogiatest ning nende rakendatavusest peamiselt veebipõhiste teenuste loomisel.

Oma töös kasutame
• .NET (C#), ASP, MS SQL, Oracle, REST, SOAP, Angular, JQuery, XML, XSL, SSIS

Nõudmised kandidaadile

• erialane töökogemus vähemalt viis aastat
• oskus töötada iseseisvalt meeskonnas
• võime näha nii detaile kui suurt pilti
• valmisolek süüvida ettevõtte äriprotsessidesse
• initsiatiiv probleeme tuvastada ning pakkuda kvaliteetseid lahendusi õigeaegselt
• kartmatus legacy-süsteeme uuendada
• väga hea eesti ja inglise keele oskus
• valmisolek reisimiseks

Kasuks tulevad
• teadmised finantsvaldkonnast
• mentoriomadused
• kogemused erinevate arendusmetoodikate ning töövahenditega

Ettevõte pakub

• õppimis- ja arenemisvõimalusi inspireerivas kollektiivis
• huvitavaid projekte ja üritusi rahvusvahelises organisatsioonis
• kuuluvust meeskonda, kellel on kriitilise tähtsusega roll ettevõtte äriedus
• motiveerivat töötasu
• pakume meeldivat töökeskkonda, rõhutades meeskonnatööd
• töökohta Kadrioru miljööväärtuslikus piirkonnas
• atraktiivseid töötingimusi ning kaasaegseid töövahendeid
• töötajate lisahüvesid, nt tasustatud lisapuhkust, spordihüvitist jne

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2019
Kuulutus sisestati:
15. mai 2019
Soovin kandideerida

Vanem tarkvaraarendaja

COMPENSA LIFE VIENNA INSURANCE GROUP SE

Compensa Life Vienna Insurance Group SE (former business name Seesam Life Insurance SE) was established in 1993 and is one of the oldest life-insurance companies in the Baltic States. The company belongs to the Austrian insurance group Vienna Insurance Group.

Avan ettevõtte profiili