Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #79632

Vanem-müüja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kauplusesse "Trend" asukohaga Tartu Edeni Keskus vanem-müüja. Kaupluses müügil laste-, naiste- ja meesteriided.
Ülessaneteks on:
töögraafikute koostamine
müüjate töö organiseerimine

Ootused kandidaadile

Eeldame et sa oled aktiivne, õpihimuline, optimistlik ja kohusetundlik. Püsiv tööline

arvuti oskus
poe kujundamis oskust
et oled hea organiseerija ja suhtleja
Kasuks tuleb eelnev töökogemus.

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
võimalus ennast areneda
libisevat graafikut (10.00 - 21.00)
huvitavad, vastutus ning vaheldusrikkast tööd

Tööpakkumise number
#79632
Vanem-müüja