Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40644

Vanem-müüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Aktiivne müük, klientide vajaduste väljaselgitamine,
müügikampaaniate organiseerimine, väljapanekute tegemine,
uute klientide leidmine, kauba tellimine, aruandlus ja analüüs, materiaalne vastutus.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda kandideerima ausat, aktiivset ja positiivse ellusuhtumisega inimest.
Meile sobiv kandidaat on hea suhtlemisoskusega; saab hakkama arvuti kasutamisega; suudab suhelda eesti , vene ja inglise keeles; on tulemustele orienteeritud ja talle meeldib kliente teenindada.

Oma töötajatele pakume meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda, huvitavat ja arendavat tööd, oma ideede elluviimise võimalust, pidevat tööalast koolitust, motiveerivat tasu vastavalt tulemustele.

Tööpakkumise number
#40644
Vanem-müüja