Värsked tööpakkumised

Vanem-müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40644

Tööpakkumise number

40644

Töö kirjeldus

Aktiivne müük, klientide vajaduste väljaselgitamine,
müügikampaaniate organiseerimine, väljapanekute tegemine,
uute klientide leidmine, kauba tellimine, aruandlus ja analüüs, materiaalne vastutus.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda kandideerima ausat, aktiivset ja positiivse ellusuhtumisega inimest.
Meile sobiv kandidaat on hea suhtlemisoskusega; saab hakkama arvuti kasutamisega; suudab suhelda eesti , vene ja inglise keeles; on tulemustele orienteeritud ja talle meeldib kliente teenindada.

Oma töötajatele pakume meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda, huvitavat ja arendavat tööd, oma ideede elluviimise võimalust, pidevat tööalast koolitust, motiveerivat tasu vastavalt tulemustele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. märts 2005
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2005

Oleme Eestis tegutsenud juba 10 aastat. Meie poolt pakutavate kaubamärkide hulka kuuluvad Bodum, WMF, Le Creuset, Emile Henry, Spiegelau, Screwpull, Leopold, Kosta Boda, Orrefors, Wedgwood, Royal Worcester jt.