Värsked tööpakkumised

Vanem müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215681

Tööpakkumise number

215681

Töö kirjeldus

• Kliendibaasi haldamine, uute klientide leidmine
• Müügitegevuse organiseerimine, aktiivne müük
• Kontoritöö korraldamine
• Turu analüüsimine

Nõudmised kandidaadile

• Kõrghariduse olemasolu tuleb kasuks
• Varasem müügitöö kogemus ja/või potentsiaal selles
• Töötahe, usk endasse ja tulemustesse
• Hea veenmis- ja läbirääkimisoskus
• Hea vene keele (suuline) ja inglise keele (suuline ja kirjalik) oskus

Kasuks tuleb
• Varasem juhtimise ja organiseerimise kogemus

Ettevõte pakub

• Ametiautot, mobiiltelefoni, arvutit
• Väikest ja sõbralikku kollektiivi
• Karjääri- ja koolitusvõimalust rahvusvahelises korporatsioonis

Lisainfo

Palun saata CV ainult inglise või vene keeles!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2010

TOI TOI Eesti OÜ põhineb 100% Eesti kapitalil ning tegeleb mobiilsete tualettide ja ehitusseadmete rendiga. Lisaks pakume erinevaid puhastus- ja koristusteenuseid. Kasutame Saksa tehnoloogiat, hooldustehnikat ja kogemust. Pakume lahendusi nii ühe välikäimla rendiks ehitusobjektile kui ka suuremaid lahendusi üritusplatsidel. Rendime välja mobiilseid välikäimlaid, kätepesujaamu, urinale, piirdeaedu ja mobiilseid piirdeid ning ehitussoojakuid, peomööblit ja telke. Teenustevalikus on ka erinevad puhastus- ja koristusteenused