Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208931

Vanem-mehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanem-mehaaniku tööülesanneteks on:

  • tehniliste lahenduste väljatöötamine masinate töö täiustamiseks;
  • erinevate tehniliste lahenduste läbiviimine;
  • lihtsamate seadmete valmistamine;
  • lihtsamate automaatika ja pneumaatika süsteemide koostamine;
  • seadmete hoolduse teostamine ja ootamatute rikete kõrvaldamine;
  • treimis- ja freesimistööd;
  • juhtkonna poolt seatud eesmärkide saavutamine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus mehaanika/tootmise valdkonnas;
  • eelnev tehniline kogemus kiirete tootmismasinatega;
  • eelnev töökogemus metallitööpinkidel;
  • võime töötada elektri-, pneumaatika- ja hüdraulikaalaste joonistega;
  • suutlikkus lahendada iseseisvalt probleeme ja leida võimalusi seadmete töö kiirendamiseks;
  • oskus valmistada lihtsamaid seadmeid;
  • tehniline haridus;
  • eesti ja vene keele oskus (kasuks tuleb inglise keele valdamine);
  • tahe läbida koolitusi ja oskus koolitada vähem kogenud töötajaid;
  • hea suhtlemisoskus.
Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus masinaehituses;
  • eelnev töökogemus PLC tehnoloogiaga töötamisel;
  • kutseharidus, mis hõlmab elektri-, pneumaatika- ja hüdraulikaalaseid teadmisi;
  • elektriku kutsetunnistus.

Ettevõte pakub

  • tööd rahvusvahelises meeskonnas;
  • sõbralikku ja aktiivset kollektiivi;
  • meeldivat töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid;
  • täiendkoolitust;
  • aktiivset eneseteostusvõimalust;
  • motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Töö toimub kolmes vahetuses graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#208931

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2010
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2010

Põhja-Iirimaal asutatud perefirma Victor Stationery on üks Euroopa suurimatest vihikute, märkmike ja kirja- ning joonistusplokkide tootjatest.

Vaata rohkem