Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302127

Vanem medõde - administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinnas avatav erakliinik pakub püsivat tööd:
Vanemõde - administraatorile
Töö iseloom
Jooksvate organisatoorsete, haldus ja majandusküsimuste lahendamine
Osalemine kliiniku patsientidele meditsiiniteenuste osutamises

Ootused kandidaadile

  • Meditsiiniline haridus - medõde
  • Vajalik vallata kolme keelt:
Eesti
Vene
Inglise või Soome
  • Arvutioskus
  • Töökogemus meditsiiniasutuses
  • Organisatoorsed oskused, algatusvõimelisus

Ettevõte pakub

  • Täistööajaga tööd Tallinna kesklinnas
  • Konkurentsivõimelist palka, vastavalt töötulemustele
  • Võimalust ametialaseks arenguks, koolitusteks
  • Meeskonnatööd sarnaselt mõtlevate inimeste keskel

Lisainfo

Kandideerijatel palume edastada oma CV koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#302127

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
19. märts 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem