Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63913

Vanem-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tankla igapäevatöö korraldamine.

Ootused kandidaadile

väga head suhtlemisoskust
täpsust ja kohusetundlikkust
meeskonnatöö oskus
korrektset käitumist ja välimust
eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas
arvutioskust

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
meeldivat töökeskkonda noores ja rõõmsameelses kollektiivis
stabiilset töökohta kiiresti arenevas ettevõttes
konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#63913

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2006

AS Olerex on Eesti suurim täielikult kodumaisel kapitalil põhinev autokütuste jaemüüja. Ettevõtte üle-Eestilises tanklaketis on 24 teenindusjaama ja automaattanklat. Ettevõttes töötab üle Eesti 150 töötajat ja aastane netokäive ulatub 500 miljoni kroonini.

Vaata rohkem