Värsked tööpakkumised

Vanem ja noorem Java programmerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23890

Tööpakkumise number

23890

Töö kirjeldus

Tarkvara arendus Java keskkonnas. Töö sisaldab analüüsi ja disaini, kus vajaliku on TSP/STRUTS/JOBS komponentide tundmine.

Nõudmised kandidaadile

 vähemalt viimase kahe aasta jooksul oled nautinud Java programmeerimist;
 tunned ennast vabalt TSP/STRUTS/JOBS Java komponentide programmeerimisel;
 Sind on märgatud kui polüglotti, kes suhtleb vabalt inglise keeles ja tuleb toime erialase kirjakeelega;
 kandideerimisel teenid pluss punkte, kui omad kõrgkooli diplomit;
 omad kogemust projektijuhtimise valdkonnas ja oled töötanud kahe kuni kolme liikmelises meeskonnas;
 Sa naudid töötamist meeskonnas, samal ajal oled iseseisev ja ei vaja pidevat kontrolli.

Pakume Sulle võimalust rahvusvahelise ettevõtte tarkvara arendamisel, mida hakkab kasutama üle 100 riigi. Programmeerija töötab meeskonnas, mille liikmed asuvad erinevates riikides. Pikemas perspektiivis avaneb Sulle võimalus saada ettevõttes meeskonna- ja projektijuhiks.

Lisainfo

Katseajal palka vanem programmeerijale 17 000.- EEK bruto ja noorem programmeerijale 15 000.- EEK bruto, mis pärast katseaega suureneb märgatavalt.
Palume saata CV ja avaldus inglise keeles.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2003
Kuulutus sisestati:
13. september 2003

tarkvara arendusega tegelevat ettevõtet, kelle klientideks on rahvusvahelised kontsernid. Ettevõte on orienteeritud rahvusvahelisele turule ja otsib oma meeskonda kahte Java programmeerijat.